У Швайківській громаді відбувся День донора

Долучитися до збору крові для Збройних Сил України та обласних медичних закладів зуміли активні та небайдужі жителі громади. 14 листопада в Швайківській громаді відбувся День донора. Збір крові проходив в приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Мирославка, у якій розгорнув роботу Житомирський обласний центр крові.

Стати донорами могли усі охочі жилеті від 18 років з вагою тіла понад 50 кілограмів. Звісно, що за наявністю протипоказів.  А ними є:  серцево-судинні захворювання, захворювання печінки та нирок, хвороби органів дихання, цукровий діабет, ендокринні захворювання, онкологія, вірусні гепатити В і С, серйозні хірургічні втручання.

Бути донором – почесно, поважно та престижно. Усвідомлення, що твоя кров може виявитися необхідною та врятувати комусь життя дарує неймовірні відчуття, заряд енергії та позитиву. Донорство – необхідна та благородна суспільна місія. Особливо, в час повномасштабної війни, потреба в донорській крові постійно зростає.