Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян вітає працівників сільського господарства

19 листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства. Від щирого серця вітаю зі святом усіх  дбайливих господарів, аграріїв, хліборобів, фермерів.

Аграрна галузь – основа економіки держави, запорука її добробуту. Праця на землі є непростою, вона потребує особливої мудрості та самовіддачі, досвіду та вмінь. Своєю невтомною працею в умовах повномасштабної війни ви забезпечуєте стабільність агропромислового комплексу нашої держави, дбаєте про  продовольчу безпеку.

Бажаю, щоб усі ваші професійні задуми та плани були реалізовані,  успіхів вам, міцного здоров'я та добробуту. Нехай щедро родять ниви, а над Україною буде мирне небо. Добра та злагоди  вашим родинам. Низький уклін за  щоденну працю.

З повагою – голова Швайківської громади Габріел Мкртчян