Відбулась чергова сесія Швайківської сільської ради

Результативно та активно розпочався новий тиждень у Швайківській сільській раді. Так, у понеділок, 20 листопада відбулась чергова сесія сільської ради. Депутати розглянули 23 питання порядку денного, які стосуються життєдіяльності громади.

Як завжди, левова частка порядку денного стосувалась вирішення питань у сфері земельних відносин. Зокрема, безоплатної передачі громадянам у власність земельних ділянок, а також формування земельних ділянок комунальної власності.

Бачення майбутнього та перспектив для розвитку  - важливий напрямок діяльності. Тож депутати підтримали та затвердили програму розвитку фізичної культури та спорту, освіти, національно-патріотичного виховання, оздоровлення та відпочинку дітей. Одноголосно обранці підтримали внесення змін до бюджету сільської ради та до фінансового плану КНП «Швайківський ЦПМСД».

Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу з усіх питань порядку денного були прийнятті відповідні рішення.