Зустріч фахівців Бердичівського районного управління та школярів Мирославського й Швайківського ліцеїв

22 листопада фахівці Бердичівського районного управління провели ряд заходів для школярів Швайківського ліцею та Мирославського ліцею ім О. І. Онишка Швайківської громади щодо правил безпеки життєдіяльності.

Здобувачам освіти за допомогою презентацій та фільмів, ЗD макетів розповіли про види вибухонебезпечних предметів, де найчастіше можна зустріти вибухонебезпечні знахідки, як діяти при виявлені підозрілого предмету та як його розпізнати.

Наприкінці заходу рятувальники провели профорієнтаційну роботу з майбутніми випускниками навчальних закладів, як кандидатів для вступу до вищих навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.