Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян вітає з Днем волонтера

Добрі, щедрі, працьовиті, талановиті та натхненні – наші волонтери. Щиро вітаю вас зі святом! Особливі слова вдячності та вітань адресую маленьким та дорослим волонтерам Швайківської громади. Дякую вам за ваші дії та вчинки, допомогу Збройним Силам України та усім, хто цього потребує. Ви – неймовірні!

Пліч-о-пліч ви закриваєте потрібні збори, збираєте кошти на дрони, тепловізори та автомобілі, готуєте, печете, плетете маскувальні сітки, здаєте кров, приймаєте внутрішньо переміщених осіб. Я захоплююся вами, вашими вчинками, добросердечністю, щирістю та щедрістю!

Зі святом! З Днем волонтера! Нехай Господь дарує вам міцне здоров'я та довголіття, родинний затишок, достаток та здійснення бажань. Мирного неба та Перемоги! Низький уклін за вашу працю, людяність та безкорисливість!

Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади