Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян вітає з Днем Збройних Сил України

Збройні Сили України – наша гордість та шана, честь та незламність, хоробрість та стійкість.

Щороку 6 грудня ми  відзначаємо – День Збройних Сил України. У час повномасштабної війни свято набуло особливого значення, адже ми вшановуємо мужніх воїнів, які стали на захист Батьківщини та дають гідну відсіч російським окупантам.

ЗСУ – звучить гордо та особливо, шанобливо та щемливо. Ми розуміємо, що саме завдяки нашим захисникам можемо жити у  своїх домівках, працювати, будувати, сіяти, орати, навчати...  Вони є тим щитом, який захищає нас, вони – наші янголи в пікселі. Тож просимо в Господа захисту для кожного з них. Нехай святий Микола Чудотворець охороняє та береже наших воїнів для їхніх родин та України.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю захисників, які віддали свої життя за мир та спокій на рідній землі. Вічна їм шана та Царство небесне…

Бажаємо усім захисникам міцного здоров'я, добра, сімейного затишку, нових перемог, миру в родинах та на українській землі!

Пишаємось, захоплюємось, дякуємо!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади