Вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Аварія, що сталась в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.

14 грудня на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком, який захищав навколишнє природне середовище від подальшого забруднення надзвичайно небезпечними радіоактивними продуктами, що продовжували виділятися зі зруйнованого енергоблоку.

Тож вшануймо подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Пам’ятаймо про їх подвиг. Щиро бажаємо усім ліквідаторам міцного здоров'я, життєвої енергії, миру та злагоди. Нехай поряд з вами  буде людська шана та вдячність. Померлим Героям-ліквідаторам вічна пам'ять.

З повагою – Швайківська сільська рада