Габріел Мкртчян вітає з Різдвом Христовим

Шановні жителі Швайківської громади! Щиро вітаю вас з Різдвом Христовим!

Вже вдруге ми зустрічаємо це свято в умовах повномасштабної війни, але віримо, що як життя перемагає смерть, світло – темряву, так і Україна обов’язково вистоїть та переможе!

Хтось зустрічає святе Різдво разом з родиною, інші  в холодному бліндажі чи окопі, хтось наодинці з болем. Різдво приходить до всіх, лиш варто  впустити Спасителя  до свого серця, Який прийшов  у цей світ, щоб принести мир. Ми впевнені, що  Україна вистоїть, бо з нами Бог, віра та правда!

Сьогодні і повсякчас ми молимося за наших воїнів,  просимо для них Божого захисту та допомоги. Згадуємо тих, кого забрала люта війна, наших Героїв-оборонців, які стали добрими Ангелами світла та добра.

Нехай Різдво принесе в кожну домівку щастя, міцне здоров'я, Боже благословення, взаєморозуміння, затишок та любов. Зустрічаймо з вірою народження Спасителя.

Христос  народився! Славімо Його!

Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади