Інститут Військово-Морських Сил запрошує на навчання хлопців та дівчат, які мріють стати елітою Збройних Сил України

  • 89

Фото без опису

Інститут Військово-Морських Сил – єдиний заклад України, який готує фахівців для Військово-Морських Сил ЗС України.

Інститут Військово-Морських Сил готує військових фахівців за спеціалізаціями: “Корабельна зброя та засоби навігації”, “Пошуково-рятувальні та водолазно-аварійні роботи на морі”, “Корабельні енергетичні установки”, “Берегове ракетно - артилерійське озброєння”, “Корабельне радіотехнічне озброєння та засоби зв’язку”, “Морально-психологічне забезпечення у підрозділах, на кораблях Військово-Морських Сил”.

 Всі флотські спеціальності відкриті й для дівчат, які проходять вступну кампанію на загальних засадах.

 До Інституту Військово-Морських Сил приймаються громадяни України віком від 17 до 30 років, які виявили бажання служити у Збройних Силах України, відповідають установленим вимогам проходження військової служби та мають повну середню освіту.

Вступні випробування: психологічне обстеження, оцінка рівня фізичної підготовленості, заключний медичний огляд військово-лікарською комісією.

КУРСАНТИ ІНСТИТУТУ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬСЯ ПРОЖИВАННЯМ, ХАРЧУВАННЯМ, ФОРМОЮ ОДЯГУ ТА ГРОШОВИМ УТРИМАННЯМ.

Випускники Інституту Військово-Морських Сил проходять службу в частинах та підрозділах Військово-Морських Сил, Сил спеціальних операцій ЗС України, в морській охороні ДПСУ, Національній гвардії і в інших складових Сил оборони.

 Інститут Військово-Морських Сил співпрацює з багатьма морськими навчальними закладами, а курсанти мають можливість навчатися в: Сполучених Штатах Америки, Великій Британії, Федеративній Республіці Німеччина, Французькій Республіці, Литовській Республіці, Республіці Польща, Республіці Болгарія, Республіці Румунія.

Основні критерії відбору кандидатів для участі у міжнародних програмах: успішність навчання, високий рівень знань з іноземної мови.

Україна – морська держава і їй потрібні професійні військові моряки. ЗРОБИ СВІЙ ВИБІР, ОБИРАЙ ШЛЯХ ОФІЦЕРА НАЦІОНАЛЬНОГО ФЛОТУ!