Ювілей мудрості та життєвого досвіду відзначила жителька села Райки Любов Семенівна Лабознюк

18 січня свій чудовий ювілей  зустріла  поважна жителька села Райки - ЛАБОЗНЮК ЛЮБОВ СЕМЕНІВНА!

85 років - це ювілей мудрості, життєвого досвіду та цінних знань!

Любов Семенівна народилася в селі Райки. Все життя жінка прожила в праці, а це майже 40 років.

Не цуралась ніякої важкої роботи, працювала буряківницею, техпрацівницею,  телятницею.

Радість та натхнення в житті ювілярки дарують дві доньки Тетяна та Людмила, троє онуків та троє правнуків. Для жінки родина - найбільше щастя.

Шановна Любов Семенівна, з нагоди Вашого чудового ювілею дозвольте побажати міцного здоров'я та довголіття, відмінного самопочуття та невичерпної енергії. Нехай в житті Вас завжди супроводжують віра, надія та любов. Родинного Вам затишку, мирного неба та многая літа!