Перемагають та вражають: учень Райківської гімназії Даніл Дем'янюк здобув почесне ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології

Із задоволенням ділимося з вами інформацією про успіхи здобувачів освіти Швайківської громади. Повідомляємо, що учень 9 класу Райківської гімназії Даніл Дем'янюк здобув почесне третє місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології. Підготувала талановитого гімназиста вчитель Ганна Бурило.

«Почесно, що наші учні демонструють такі високі результати.  Це чудово мотивує інших дітей», - наголосила начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Жанна Карпенко.

Досягнення та особистісний розвиток кожного учня – важливий показник ефективності роботи вчителя та закладу освіти загалом. Галузь освіти Швайківської громади продовжує рухатись шляхом розвитку та вдосконалення, забезпечуючи формування світогляду здобувачів освіти, їх ціннісних орієнтацій та моральних принципів.