Акція «Ангели пам'яті»: у Швайківській громаді вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Гідне вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні – наш обов'язок перед світлою пам’яттю патріотів, які віддали життя за європейське майбутнє України. Десять років минуло з тих сумних та трагічних подій, які змінили хід історії нашої держави.

Тихою акцією «Ангели пам'яті» у Швайківській громаді вшанували пам'ять про загиблих Героїв Майдану. Символічні паперові янголи прикраси одну із туй, що розташована поряд з приміщенням адмінбудівлі Мирославського старостинського округу.

Пам'ять про Героїв Небесної Сотні повинна сприяти консолідації суспільства, формувати відповідальність за майбутнє держави. Будьмо гідними світлої пам'яті Героїв!