Засідання виконавчого комітету та сесії: обговорення поточних питань та прийняття потрібних рішень

Насиченим та змістовним видалось завершення минулого тижня для Швайківської сільської ради. Засідання виконавчого комітету та сесії стали причиною для обговорення поточних  питань та прийняття потрібних рішень.

На розгляд членів виконавчого комітету було представлено шість питань. Зокрема, про основні заходи цивільного захисту Швайківської сільської ради на 2024 рік; про внесення змін до складу діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території громади; затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню в межах населеного пункту; про упорядкування нумерації об’єкта нерухомого майна в селі Демчин та про порядок ведення погосподарського обліку в Швайківській сільській раді.

Одноголосно депутати затвердили звіт про виконання бюджету сільської ради за 2023 рік. Мовою цифр про життя громад розповіла начальник відділу фінансів Олена Шемякіна.

Ознайомитись з прийнятими рішеннями можна на офіційному сайті Швайківської сільської ради.