ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» звертається до жителів Швайківської громади, які мають заборгованість за спожитий природний газ

Доводимо до відома жителів територіальної громади про заборгованість споживачів за спожитий природний газ до 01.05. 2022 року перед ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ».

У зв'язку з тим ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» уживає заходів щодо стягнення заборгованості, а саме:

• Передача боржників до колекторської компанії;
  • Звернення до суду щодо стягнення заборгованості.

Припинити роботу колекторів можливо  тільки у випадку повного погашення боргу.

У випадку звернення ТОВ до суду, з заявою про видачу судового наказу додатково буде стягнуто:

• Інфляційні втрати та 3% річних, які будуть нараховуватись на суму заборгованості з дні її виникнення боргу і по день звернення до суду;
  • Судовий збір в розрізі 3028 грн 00 коп (у випадку звернення в позовному провадженні).

Звертаємо увагу, що у разі, якщо буде відкрито виконане провадження, приватний виконавець у процесі здійснення стягнення заборгованості в примусовому порядку може вчиняти наступні дії:

1. Накладати арешт на кошти та інші цінності боржника, включаючи ті, що перебувають на рахунках та на зберіганні у банках;
  2. Отримувати ухвали суду про обмеження боржника у праві виїзду закордон;
  3. За ухвалою суду входити до приміщень її сховищ, що належать боржникам або такі, які орендовані ними, проводити опис, опечатування таких приміщень і сховищ;
  4. На підставі постанови обмежувати право користування майном, здійснити вилучення майна у боржника та передати його на зберігання іншим особам;
  5. Здійснити опис, арешт та продаж рухомого та нерухомого майна боржника в рахунок погашення боргу.

Зважаючи на вище викладене,  ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» звертається до боржників територіальної громади про наявність непогашеної заборгованості перед товариством за спожитий природний газ до 01.05.2022 року та можливі наслідки в разі її несплати. Для уточнення інформації звертайтеся у  ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ».