Жителька села Демчин Галина Іванівна Скакун відзначила поважне 90-річчя

Особливу шану, повагу та вдячність у Швайківській сільській раді завжди отримують довгожителі. Вони – наша мудрість та  гордість.  Від них ми переймаємо безцінний досвід, людяності та працьовитості, моралі та стійкості. Саме такою людиною є жителька села Демчин Галина Іванівна Скакун, яка сьогодні, 12 березня, зустріла поважне 90-річчя.

Привітати ювілярку завітали староста Мирославського старостинського округу Ірина Мельничук та завідувачка клубом села Демчин Інна Татарчук.

Галина Іванівна – справжня трудівниця. І в оселі, і на подвір'ї – скрізь панує затишок та порядок. Жінка – щаслива мама для сина та доньки, бабуся для трьох онуків, прабабуся для чотирьох правнуків. Дружня родина – найбільша гордість та втіха в житті ювілярки.

Шановна Галино Іванівно, Швайківська сільська рада щиро вітає Вас з поважним ювілеєм. Бажаємо Вам світлих днів та щасливих років. Міцного здоров'я, бадьорості, довголіття, мирного неба та Божого захисту.