Габріел Мкртчян провів особистий прийом громадян в селі Райки

Зустрічі та виїзні прийоми з жителями громади продовжуються. 21 березня голова Швайківської громади Габріел Мкртчян провів особистий прийом громадян в селі Райки.

Першочергові питання, які турбують жителів, - проведення заходів з благоустрою. Зокрема, впорядкування сміттєзвалища, омолодження дерев, розчищання чагарників. Тепла весняна погода сприяє проведенню робіт, які поліпшать стан села. Але багато залежить від жителів та їх прагнення діяти і змінювати.

Окрема пропозиція, що прозвучала від райківчан, стосується стану доріг. Підтримання їх  у належному стані – запорука безпеки та комфорту. До Габріела Мкртчяна звернулися жителі вулиці Погреби з проханням провести грейдерування дороги. Пропозицію голова громади почув та зробить все від нього залежне, щоб роботи були проведені.

По кожному з озвучених питань Габріел Мкртчян надав вичерпні відповіді. Проблеми, що потребують детального вивчення, взято на контроль.