У працівників соціальної служби Швайківської громади з'явився cучасний електроскутер

Швайківська сільська рада  отримала сучасний електроскутер. Його буде використовувати у своїй роботі соціальний робітник КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Інна Василюк, що значно підвищить її мобільність  та якість надання послуг.

Отримання скутера стало можливим завдяки співпраці Міністерства соціальної політики, Програми  розвитку ООН та уряду Японії. Участь у програмі – важливий внесок для розвитку потенціалу соціальної сфери Швайківської громади.

«Поліпшення якості соціальних послуг – один із пріоритетних напрямків діяльності громади. Допомога та послуги, які отримують жителі, що перебувають на обслуговуванні в КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», має бути своєчасною та якісною», - наголосив голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

Транспортний засіб значно полегшить роботу соціальним робітникам та дозволить більш оперативно долати відстані.