Засідання колегії відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму

У середу, 27 березня, відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді спорту, культури та туризму Швайківської сільської ради за участі сільського голови Габріела МКРТЧЯНА.

Голова громади подякував освітянам та керівникам Будинків культури за щоденну наполегливу працю, високі результати досягнень та наголосив, що сільська рада разом із депутатами постійно працюють над забезпеченням комфортних та безпечних умов навчання кожного здобувача освіти та  роботи кожного працівника нашої громади. Учасники засідання розглянули та обговорили ряд актуальних освітніх питань:

- Про стан органiзацii позакласної та позашкiльноi роботи з дiтьми. Ефективнiсть дiяльностi гуртків.

- Про стан роботи відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму,  закладів освіти, культури Швайківської сільської ради зі зверненнями громадян та з питань виконання Закону України «Про запобігання корупції» впродовж 2023 року.

- Про ефективне використання сайтів, як складової інформаційного простору закладів освіти.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.