Ініціативи та добрі справи учнів Швайківського ліцею

Ініціативні та активні, наполегливі та рішучі – такими є здобувачі освіти Швайківського ліцею, яких часто об’єднують добрі справи та громадська діяльність.

2 квітня ліцеїсти долучились до проведення заходів благоустрою у Швайківській громаді.  Об’єднані спільною справою, учні прибрали від сміття узбіччя дороги від центру до в'їзду в село. Працювали натхненно та наполегливо, тож результат від такої діяльності не змусив себе довго чекати. Наповненні сміттям мішки засвідчили, що деяких жителів села потрібно навчати бути свідомими громадянами. Хто зна, можливо, ініціатива дітей буде більш переконливою, ніж слова.

Підтримує проведення таких заходів голова Швайківської громади.  Габріел Мкртчян переконаний, що участь школярів у проведенні заходів з благоустрою позитивною впливає на формування правильних звичок та життєвої позиції.