Жительки села Слободище Антоніна Миколаївна Рачкінда та Олександра Григорівна Калачик зустріли поважні ювілеї

85-річчя – вік життєвої мудрості та стійкості, досвіду та сили духу. Поважні ювілеї зустріли нещодавно жительки села Слободище Антоніна Миколаївна Рачкінда та Олександра Григорівна Калачик. Привітати шанованих ювілярок завітали староста Слободищенського старостинського округу Ольга Ясінська та діловод Ольга Плисківська.

Швайківська сільська рада приєднується до добрих привітань та щирих побажань. Бажаємо ювіляркам сімейного затишку, благополуччя, прекрасного самопочуття та відмінного здоров'я. Нехай ваше життя наповнюють приємні події та радісні емоції. Мирного вам неба над головою та щасливого сьогодення.