Швайківська сільська рада вітає з чудовим ювілеєм Юрія Петровича Дзівалтівського

Щирі вітання з чудовим ювілеєм сьогодні линуть на адресу Юрія Петровича Дзівалтівського – депутата Швайківської сільської ради, справжнього патріота, захисника, талановитого педагога, чудового сім’янина, добру та порядну людину.

Шановний Юрію Петровичу, ми від душі вітаємо Вас з ювілеєм та бажаємо яскравих посмішок, чудових мрій, щасливих сподівань, добрих справ, неймовірних успіхів, насичених кольорів життя. Нехай Вас завжди підтримують та надихають рідні люди, доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Від щирого серця бажаємо здоров’я та щасливих днів і років, ясного сонця та синього неба, теплих слів і світлих почуттів, радісних подій та успіхів у всіх Ваших звершеннях!

З ювілеєм!

З повагою - Швайківська сільська рада