«Душа моя – мистецтво»: жителів Швайківської громади запрошують до участі в конкурсі авторської творчості

За ініціативи голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна та  з метою залучення здобувачів освіти  до найвищих  досягнень літератури і культури, виховання загальнолюдських цінностей та підтримання обдарованої молоді і жителів громади, відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Швайківської громади оголошує проведення конкурсу авторської творчості «Душа моя – мистецтво», присвяченому Дню слов'янської писемності і культури.

До участі в конкурсі запрошуються жителі Швайківської територіальної громади. Поезія має бути авторською, без плагіату. Твори приймаються у кількох номінаціях: «Авторська поезія», «Авторська пісня», «Авторська казка/притча/бувальщина».

«Нам важливо підтримувати нашу обдаровану молодь. Швайківська громада багата талантами, тож допомогти таким дітям, жителям заявити про себе, познайомити громаду з їх творчістю – завдання, яке стоїть перед організаторами конкурсу та усіма нами», - наголосив голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

Більш детально про конкурс та умови участі в ньому можна дізнатися з Положення.