Команда Швайківського ліцею зайняла почесне ІІІ місце зі спортивного орієнтування в районному змагань «Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч»

У п'ятницю, 26 квітня, відбулося урочисте закриття ІІІ районного етапу змагань «Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч». Протягом місяця команди територіальних громад Бердичівського району змагалися між собою у таких видах спорту, як волейбол, баскетбол, футзал та черлідинг. Останнім ривком стали змагання з спортивного орієнтування, які проходили на території міста Бердичева. Команда Швайківського ліцею  зайняла ІІІ місце в районному ІІІ етапі змагань зі спортивного орієнтування в рамках шкільних спортивних ігор «Пліч-о-пліч». Учні продемонстрували вміння орієнтуватися на місцевості, читати карти  та швидко виконувати завдання.

Особлива подяка  учням 5 класу Пендюру Дмитру, Грабчук Яні,  Дмитрук Евеліні, учням 6 класу Гуславському Владу, Безусому Денису, учням 7 класу Гуславській Софії, Жирному Денису, Мусевич Матвію, Лєбєдєвій Тетяні, Мухіній Антоніні, учениці 8 класу Кузьменюк Василині та найменшому учаснику Пеньківському Тимуру,  вчителю фізкультури Грабчук Олені Василівні за її неймовірну   роботу та відданість у підготовці дітей до цього змагання.

Дякуємо Збройним силам України за надану для наших ліцеїстів можливість тренуватися та виступати на  змаганнях.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!