Інформація про виконання бюджету Швайківської сільської територіальної громади за І квартал 2024 року

За І квартал 2024 рік бюджет Швайківської сільської територіальної громади по доходам виконано в сумі 10 656,8 тис.грн., в тому числі по загальному фонду –10 538,0 тис.грн., по спеціальному – 118,8 тис.грн.

Сума власних надходжень загального фонду сільського бюджету за І квартал 2024 року  забезпечена в сумі  4 909,9 тис.грн.

Виконання затверджених планових показників загального фонду у звітному періоді становить  98,6%, без врахування трансфертів – 97,0%.

Сплата найбільш ємких надходжень бюджету громади у звітному періоді становить:

- податку та збір на доходи  фізичних осіб  - 2 184,1 тис.грн.;

- орендна плата з юридичних осіб – 693,3 тис.грн.;

- єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків  – 529,0 тис.грн.

Також, у звітному періоді надійшло міжбюджетних трансфертів   5 628,1  тис.грн., з яких:

• Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам   –  3766,3 тис.грн.;
  • Базова дотація – 1 079,7 тис.грн.
  • Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації – 782,1 тис.грн.

Загальний обсяг проведених видатків за І квартал 2024 рік становить  10 184,0 тис.грн.  З цієї суми за рахунок коштів загального фонду використано –   10 078,6 тис.грн., спеціального – 105,3 тис.грн.

Перераховано коштів іншої субвенції з бюджету територіальної громади в сумі 29,7 тис.грн.

У звітному періоді на видатки загального фонду по оплаті праці і нарахування на заробітну плату з бюджету сільської територіальної громади спрямовано – 7 586,0 тис.грн., при фактичній чисельність працівників установ, закладів, відділів тощо за звітний період становила 233,2 штатні одиниці,  по розрахункам за спожиті енергоносії спрямовано – 933,5 тис.грн., 27 установам, закладам, відділам сільської ради.

Станом на 01.04.2023 р. по бюджету Швайківської сільської територіальної громади обліковується кредиторська заборгованість в сумі     880,4 тис.грн., в т.ч. заборгованість по заробітній платі та нарахуваннях на оплату праці в сумі 792,4 тис.грн., термін виплати якої не настав.

Видатки загального фонду фінансувалися відповідно до зареєстрованих зобов’язань в органах державної казначейської служби.

Заробітна плата працівників установ сільського бюджету виплачена у встановлені терміни в повному обсязі. Своєчасно проведено розрахунки за спожиті енергоносії.

Відділ фінансів Швайківської сільської ради