«Великодні дзвони»: радісно й велично зустріли Великдень у Райківській гімназії

Пасхальна виставка, збір Великодніх кошиків для воїнів, виконання веснянок і гаївок, веселих таночків – Великодні свята у Райківській гімназії пройшли насичено, цікаво та різнобарвно.

Світле Христове Воскресіння – величне  свято. Кожна родина проводить ретельні приготування  до цього дня. Учні Райківської гімназії разом з педагогами-наставниками теж підготувалися до цього свята, як належить. Діти згадали традиції та звичаї українського народу, пов’язані із святкуванням Великодня. А ще учнів, батьків та педагогічний колектив об'єднала важлива справа – підтримка й допомога нашим воїнам.

Духмяні паски, солодощі було зібрано та передано захисникам, що проходять лікування в шпиталі. Прагнення допомогти й підтримати воїнів – щирі та завжди знаходять позитивний відгук у серцях дорослих та дітей.

Захід «Великодні дзвони» збагатив духовно усіх його учасників, подарував яскраві спогади та настрій.