Габріел Мкртчян привітав з професійним святом сімейних лікарів Швайківського ЦПМСД

Сімейна медицина – вид медичних послуг, що  стосується кожного. Самовідданість, сумлінна праця, вміння підтримувати та бути уважними до кожного, хто потребує допомоги – чесноти, характерні для лікарів Швайківського Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Привітати сімейних лікарів закладу з Всесвітнім днем сімейного лікаря – почесно та важливо для голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна. Тож з нагоди свята вітання приймали Тетяна Складанчук та Наталія Дрожжевкіна, які лікують та допомагають, дарують надію на одужання та віру в зцілення.

«Нехай добро, яке ви робите, повертається до вас сторицею. Щира вдячність за професіоналізм, стійкість та поміркованість! Нехай Господь оберігає ваші родини», - звернувся Габріел Мкртчян.

З нагоди свята голова громади презентував сімейним лікарям квіти.