В пам'ять про загиблих Героїв у Швайківській громаді висадили туї

  • 270

Фото без опису

Мир, спокій та визволення кожного клаптику української землі від російських загарбників дається дорогою ціною. Пам'ятати імена захисників, які загинули в боротьбі за незалежність України, її суверенітет та територіальну цілісність – не просто обов'язок кожного з нас, а душевна потреба.

25 травня у селі Райки учнівська молодь спільно з працівниками сільської ради та педагогами висадили алею туй, як символ вічної пам'яті про  загиблих воїнів, жителів Швайківської громади. Дерева висадили на тому місці, де незабаром постане Алея Героїв.

«Нещодавно ми зустрілися з рідними наших загиблих захисників і спільно вирішили, що  найкращим місцем для Алеї Героїв буде саме село Райки. Поряд з церквою на височині Алея виглядатиме  по-особливому велично та стане гідним місцем для вшанування пам'яті наших захисників»,  - наголосив голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

Алея Героїв  у Швайківській громаді стане не лише символом вічної вдячності, а й місцем, де кожен може вшанувати пам'ять тих, хто віддав життя за Батьківщину, за мир, безпеку та спокій на рідній землі. Нам не під силу повернути тих, кого забрала люта війна, ми не можемо нічого змінити, а зберегти світлу пам'ять про кожного полеглого воїна – наш святий обов'язок.  

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису