Азартні ігри – це лише розвага

  • 121

Фото без опису

Сучасний ринок азартних розваг є різноманітним: гра в казино, ставки на спортивні події, гральні автомати та азартні ігри в Інтернеті.

Головна особливість азартних ігор полягає в тому, що результат визначається випадково, і гравці не впливають на нього. Саме цей елемент ризику та невизначеності дає грі особливого інтересу.

Відповідно до законодавства, азартна гра визначається як будь-яка гра, умовою участі в якій є внесення гравцем ставки, що дає право на отримання виграшу (призу).

Розмір та ймовірність його отримання повністю або частково залежать від випадковості, знань і майстерності гравця (Закон України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор»).

Важливо розуміти, що азартні ігри несуть із собою певні ризики. Гра може перетворитися на проблему, якщо постійно ризикувати великими сумами та багато часу витрачати на неї. Залежність від азартних ігор може мати серйозні фізичні, психологічні та соціальні наслідки.

Тому, варто усвідомлювати, що азартні ігри мають бути лише розвагою. Ознайомлення з принципами відповідальної гри може допомогти уникнути негативних наслідків.

Запам’ятайте, що азартні ігри – це не спосіб заробити гроші, а лише вид розваги.

Залежність від азартних ігор має серйозні наслідки, такі як  програш великих сум грошей, зростання боргів, депресія, тривога, роздратованість, втрата соціальних зв’язків, довіри у стосунках з рідними, недостатня фізична активність та постійне навантаження нервової системи призводить до зниження імунітету, погіршення стану здоров’я.

Для отримання інформації щодо медичної допомоги стосовно ігрової залежності необхідно звернутися до будь-якого закладу охорони здоров’я за місцем фактичного проживання.

Увесь перелік закладів охорони здоров’я, які надають медичні послуги особам з ігровою залежністю, можна знайти на сайті Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей у розділі «Ігрова залежність».

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей проводить відповідну інформаційно-роз'яснювальну кампанію.

Створено електронну брошуру на тему «Азартні ігри – це лише розвага», яка 
розміщена за посиланням: https://www.canva.com/design/DAFrgx-V8jc/xGqfR291cUoHBlUIGkSBKA/view