Співробітники Бердичівського районного управління продовжують інформаційно-роз’яснювальні бесіди із громадянами щодо безпечного відпочинку на водоймах

  • 199

Фото без опису

18 червня рятувальники здійснили профілактичний рейд місцями відпочинку на водних об’єктах на території  Швайківської громади. Метою заходу було нагадати людям правила безпечного відпочинку на воді та застерегти від необдуманих вчинків під час купання.

Фахівці ДСНС роз’яснили громадянам правила організації безпечного відпочинку на водних об’єктах: не зловживати алкоголем, не занурюватись у воду в незнайомих місцях, не запливати далеко від берега, не знаходитись у холодній воді надто довго тощо. Громадянам, котрі прийшли на відпочинок із дітьми, рятувальники радили у жодному разі не залишати малечу без нагляду, зазначивши, до яких наслідків може призвести така недбалість. А дітей застерегли, аби були обережними, бавлячись біля води, та заходили у воду лише за присутності дорослих.

На згадку рятувальники надали всім інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил безпечної поведінки та екстреного номера Служби порятунку «101»!

Фото без опису

Фото без опису