Олімпійський день у Швайківській громаді: бадьоро, весело та охолоджуюче

  • 347

Фото без опису

Заняття спортом та рухові активності відіграють важливу роль у житті дітей, впливаючи на фізичне здоров'я, емоційний стан та загальне сприйняття дійсності. З приємністю та особливим задоволенням у Швайківській громаді завжди зустрічають амбасадору проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», українську легкоатлетку, чемпіонку Європи та учасницю Олімпійських ігор Юлію Олішевську, яка надихає та мотивує школярів і молодь.

 2 липня Юлія Олішевська  та виконавчий директор відділення Національного олімпійського комітету в Житомирській області Богдан Коляда провели Олімпійський день у Швайківській громаді.

Фото без опису

«Мені приємно бачити, що у вашій громаді діти патріотично налаштовані та завжди із задоволенням долучаються до проведення різних спортивних заходів й  потрібних ініціатив», - наголосив Богдан Коляда.  

За вагомий внесок у популяризацію фізичної культури та спорту на Бердичівщині, а також за активну участь у Відкритих обласних змаганнях з легкої атлетики «Крилата Шиповка 2024» подякою відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області та Федерації легкої атлетики Бердичева нагороджено голову Швайківської громади Габріела Мкртчяна.

«Щиро вдячний за увагу до нашої громади. Особливі слова подяки Юлії Олішевській, яка чудово мотивує наших дітей та спонукає їх до заняття спортом. Сподіваюсь, що наша співпраця й надалі продовжиться, а спорт у Швайківській громаді займатиме почесне місце», - зауважив голова громади Габріел Мкртчян.

Фото без опису

Юлія Олішевська провела з дітьми активну руханку, яка подарувала незабутні емоції, радість та натхнення. Після руханки відбувся забіг.  Учасники дійства отримали подарунки. По завершенню вправ діти ласували  смачним морозивом.

Пізнавальним моментом заходу стало спілкування з бердичівськими рятувальниками, які поділились цінною інформацію, що здатна зберегти життя й здоров'я. Так, вкотре дітям нагадали про основні правила мінної безпеки. Дружнє спілкування та корисні знання завжди стануть у нагоді. Довгоочікувана мить заходу – полив з пожежного автомобіля та насолода від водяної проходи.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису