Допомога ЗСУ об’єднує: підприємці Швайківської громади придбали автомобіль для військових

  • 372

Фото без опису

Допомога Збройним Силам України об’єднує та надихає. Кожен з нас має чітко усвідомлювати, завдяки кому ми зустрічаємо світанки, ходимо на роботу та навчаємо дітей. Кому завдячуємо відносно спокійним «сьогодні» та намагаємось планувати «завтра». Сили безпеки й  оборони України – наш захист, постійна підтримка, надія та віра у завтрашній день.

Об’єднались та допомогли: спільними зусиллями активні та небайдужі підприємці Швайківської громади виконали важливий запит від військових та придбали автомобіль.

«Вдячний нашим підприємцям, аграріям за єдність та небайдужість. Протягом двох років повномасштабної війни ви робите все можливе для того, щоб військовослужбовці, які обороняють нашу країну від російського окупанта, були забезпечені усім необхідним. Наша активність, громадянська позиція, патріотизм та розуміння допомагають воїнам, вселяють віру, що наша держава має гідне майбутнє», - наголосив голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

До реалізації спільної ініціативи та придбання автомобіля долучились наступні підприємці та підприємства: Віталій Левицький, Олег Шевчук, Олександр Гусар, Артем Мкртчян, СФГ «Дружба», Микола Довгалюк, Іван Білінський,  Юрій Богатирчук, Олексій Прокопенко, Василь Любченко, Михайло Агєєв, Олександр Ревега та  Віктор Вінцевич.

Підприємці переконані: придбаний автомобіль  принесе користь воїнам на полі бою. Авто – найбільш універсальна та потрібна техніка для Збройних Сил України. Вони життєво важливі для порятунку військових та цивільних, виконання бойових завдань, переміщення між позиціями. Щодня Сили оборони демонструють мужність, силу, бойову майстерність та витривалість, тож підтримуймо їх і надалі, допомагаймо упевнено захищати рідну землю та відвойовувати кожен її куточок.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису