Вітання підрозділу МПО с.Слободище зі святом рятівника

Дата: 17.09.2019 14:11

Щиро вітаємо наш підрозділ місцевої пожежної охорони с.Слободище , водія-пожежника Шевчука Володимира Антоновича, Пендюра Сергія Петровича, Крижанівського Анатолія Васильовича, Рибака Михайла Миколайовича та старшого водія-пожежника Подожевського Ігора Миколайовича зі святом рятувальника.

Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги - забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Швайківська сільська рада висловлює вам подяку бажає вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у Ваших родинах!