Швайківська громада висловлює подяку Бердичівському міськрайонному відділу Управління ДСНС України

Дата: 17.09.2019 18:28

За підсумками роботи у 2018 році та І півріччя 2019 року працівники Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області визначені керівництвом, як один з кращих підрозділів області.

Швайківська об'єднана територіальна громада висловлює подяку тому що це ви, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та інших напастей. Бережіть рідних і не будьте байдужими до інших людей! Зичимо вам здоров’я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)