У Житомирському ВП ЦРМС відбувся семінар на тему: "Основи просторового планування та управління земельними ресурсами"

Дата: 24.09.2019 08:20

23 вересня 2019 року в у Житомирському ВП ЦРМС відбувся семінар на тему: "Основи просторового планування та управління земельними ресурсами".

Спільно з Олександром Гнітецьким та землевпорядниками громад розбиралися в основах просторового планування. Говорили щодо алгоритмів встановлення меж, оновлення містобудівної документації, організації аукціону, організації робочого процесу, необхідність застосування ГІС продуктів в роботі землепорядника, ситуацію у сфері просторового планування в Україні, співставлення та узагальнення наявної інформації про межі населених пунктів.

Зі слів Олександра: "Приємно було побачити стільки нових для себе спеціалістів-землевпорядників у стінах Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування де минулого року ми завдяки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe мали можливість щоквартально збиратися разом та ділитися новинками законодавства та практичним досвідом. Продовжуємо цю гарну традицію та долучаємо нових спеціалістів до нашого землевпорядного клубу."

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)