Бібліотекарі Швайківської ОТГ вирушили на екскурсію до Бердичівської дитячої міської бібліотеки напередодні свята Всеукраїнського дня бібліотекаря

Дата: 26.09.2019 08:22

Чудовий місяць вересень. Радує нас погожими днями, дмухає осіннім вітерцем та попереджає першими приморозками. Але сьогодні, 25 вересня, погода була напрочуд прихильна до бібліотекарів Швайківської ОТГ, які вирушили на екскурсію до Бердичівської дитячої міської бібліотеки напередодні свята Всеукраїнського дня бібліотекаря.

Не думайте, що бібліотекарі цікавляться тільки книгами, їм притаманна ще любов до історії. Захоплюючий екскурс в історичне минуле єврейського народу нам провела знавець своєї справи в Музеї історії єврейського народу у Бердичеві. А потім, ділилися враженнями від побаченого у затишній кав'ярні за смачним "Латте".

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)