У Швайківській ОТГ відбувся тренінг на тему "Протидія торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих та робота з ними" в рамках проекту "Зміцнення потенціалу об'єднаних територіальних громад Житомирщини у сфері протидії торгівлі людьми"

Дата: 31.10.2019 15:49

31 жовтня 2019 року на базі Швайківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбувся тренінг на тему "Протидія торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих та робота з ними". Були проведені такі лекції як Масштаби торгівлі людьми, Заходи з протидії торгівлі людьми на місцевому рівні, Ідентифікація постраждалих від торгівлі людьми, Українське законодавство протидії торгівлі людьми , також був переглянутий відеофільм "Життя на продаж" після перегляду якого було обговорення в колі присутніх. Велика подяку усім присутніх за відмінну роботу та взаємодію!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)