Відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури та містобудування

Дата: 07.11.2019 08:15

06.11.2019 року на базі Швайківського адміністративного центру відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури та містобудування для вирішення таких питань як :

1. Затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі громадянам.

2. Затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі у приватну власність громадянам.

3. Внесення змін до рішення сільської ради.

4. Надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі громадянам.

5. Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

6. Виділення земельної ділянки під кладовище с.Мирославка.

7. Виділення земельної ділянки під дзвіницю с.Мирославка.

8. Припинення права користування земельною ділянкою.

9. Затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки землі.

10.  Виділення земельної ділянки учасникам АТО.

11.  Затвердження технічної документації ТОВ "М-Гідро".

12. Надання погодження щодо надання Головним Управлінням Держгеокадастру дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для учасників АТО.

13. Розгляд клопотання Держгеокадастру щодо впорядкування рішень сесії, які пройшли перевірку.

14. Надання дозволу виготовлення технічної документації із землеустрою , щодо встановлення меж земельних ділянок для передачі в умовах оренди.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)