Дата: 11.11.2019 08:32

8 листопада на базі Швайківського Будинку культури, відділом культури та туризму Швайківської сільської ради було проведено свято до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва "Культура - фундамент нації". На захід завітали: голова Швайківської сільської ради Яригін Т.П., заступники голови: Кваша Р.В., Шемякіна О.М., Хитрич І.І, а також виконуючі обов'язки старост Мирославського старостинського округу Мазур Т.П. та Райківського старостинського округу Семенюк М.В. та працівники культури громади.

Начальник відділу культури та туризму з головним спаціалістом в оригінальній формі розповіли про кожного працівника нашої дружньої, веселої, культурної родини. Відзначили кожного грамотою за сумлінну працю та з нагоди дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Захід пройшов з легкими нотками креативу, з терпким присмаком наболілих проблем та ледь відчутним солодким післясмаком надії...

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)