18.11.2019 року на базі адміністративного центру у с.Швайківка відбулося засідання виконавчого комітету Швайківської ОТГ

18 листопада 2019 року на базі адміністративного центру у с.Швайківка відбулося одинадцяте засідання виконавчого комітету Швайківської ОТГ на якому вирішувалися такі питання як:

1. Про створення надзвичайної протиепізоотичної комісії при Швайківській сільській раді.

2. Про присвоєння номерації земельним ділянкам.

3. Про розгляд проекту соціально-економічного розвитку Швайківської сільської ради на 2020 рік.

4. Про схвалення проекту сільського бюджету Швайківської сільської обєднаної територіальної громади на 2020 рік та прогнозу сільського бюджету на 2021-2022 роки.

5. Про  заходи по профілактиці  захворювання людей та тварин на сказ.

Усі питання були розглянуті і прийняті відповідні рішення, які згодом з’являться на сайті громаді.