21 листопада, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України - День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2019 10:37

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної та заможної держави.

Ми маємо в скрутну хвилину згуртуватися, підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим військовим, які в ході АТО звільняють українську землю від чужоземних окупантів та роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України. Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Сільський голова                     Яригін Тарас Петрович

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)