На території Швайківської сільської ради у 2017 році створено «Місцеву пожежну охорону с.Слободище», функціонування якої спрямоване на підвищення рівня захисту мешканців громади та території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігання виникнення можливих надзвичайних ситуацій та мінімізації їх наслідків, проведення рятувальних та інших невідкладних робіт по ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Також на території с. Слободище по вул. Карпенка розміщено ПРУ (протирадіаційне укриття), обліковий № 21719.

На території с. Мирославка розміщено два ПРУ (протирадіаційне укриття) по вулиці Колгоспна, обліковий № 21687, та по вулиці Лікарняна, обліковий № 21705.

На території с. Швайківка розміщено два ПРУ (протирадіаційне укриття) по вулиці Підліски, обліковий № 21663, та ПРУ  на вулиці Підліски, обліковий № 21714.

Управління ДСНС України у Житомирській області інформує

• Переглядів: 822

Управління ДСНС України у Житомирській області інформує, що упродовж січня 2020 року в області виникло 184 пожежі, в тому числі 9 — на об’єктах з різним ступенем ризику (переважно, підприємницького напрямку діяльності, у сфері торгівлі). Внаслідок пожеж загинуло 12 осіб, yci — дорослі.