2500 гривень за молодняк великої рогатої худоби

Дата: 29.11.2019 08:37

Дотація надається фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

1. Дотація за молодняк, який народився в господарствах фізичних осіб, надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

·  у період утримання молодняка віком 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;

·  у період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;

·  у період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1 500 гривень за голову.

2. Дотація за молодняк, набутий шляхом його переміщення від інших власників, надається за кожні повні чотири місяці його утримання в такому господарстві від дати переміщення до досягнення ним тринадцятимісячного віку у розмірі:

·  за перші чотири місяці утримання молодняка — 300 гривень за голову;

·  за наступні чотири місяці утримання молодняка — 700 гривень за голову;

·  за наступні чотири місяці утримання молодняка — 1500 гривень за голову.

Як отримати :

1.Ідентифікувати теля шляхом біркування та реєстрації. Важливо – у паспорті тварини зазначати походження: кличку та ідентифікаційний номер матері (корови).

2.Підготувати мінімальну кількість документів:

·  копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

·  копію паспорта громадянина України;

·  копію довідки  або договору про відкриття рахунка в банку;

·  копію ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.

3.Подати до сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади документи.

· документи приймаються протягом року в порядку черговості – до 1 травня, до 1 вересня та до 1 грудня;

·  за молодняк, який народився у господарствах фізичних осіб і якому у грудні попереднього року, січні, лютому та березні поточного року виповнилося 12 місяців, документи приймаються до 1 травня  поточного року.

4.Отримати бюджетні кошти на поточний рахунок відкритий у банку.

Коментарі:

Анонім
2019-11-29 15:51:21

Ми будемо тримати,а де випасати?Де землі для випасу в Швайківці?Панове,наше керівництво,зберіть збори,людей,поясніть,можливо можна в оренду взяти.В наступному році випасати худобу немає де!!!! Чому в других селах є землі для випасу,а наші де? А ви нам за компенсації?!!

Відповідь адміністратора:

По питанню віделення землі для випасу худоби звертайтесь до сільської ради з відповідними заявами.

2019-12-02 15:50:14