Підписано Договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту "Надання адміністративних послуг".

Дата: 23.12.2019 10:37

Відповідно до ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про співробітництво територіальних громад" Райгородоцька об'єднанна територіальна громада сіл Райгородок,Лемеші,Мартинівка,Андріяшівка,В.П'ятигірка,Любомирівка,Мирне,Лісове,Маркуші,Обухівка,Буряки Бердичівського району через Райгородоцьку сільську раду в особі Кудлай Галини Миколаївни та Швайківська об'єднанна територіальна громада сіл Швайківка,Слободище,Райки,Мирославка,Демчин,Катеринівка,Бердичівського району в особі сільського голови Яригіна Тараса Петровича підписали Договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту "Надання адміністративних послуг".

Додатково: інформація з сторінок Facebook