Активізується надання соціальних послуг підопічним Центру соціального обслуговування

Дата: 22.01.2020 14:49

Нещодавно свою діяльність розпочав Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Швайківської сільської ради.  Підопічні центру – самотні люди, які опинилися в складних життєвих обставинах, і потребують до себе підвищеної уваги і піклування.

Слід зазначити, що робота Центру соціального обслуговування розпочалася з приємної події. Так, сьогодні, 23 січня 2020 року,   Швайківський сільський голова Тарас Яригін та директор Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Швайківської сільської ради Лариса Котнюк відвідали підопічну Центру  - Рябчинську Ольгу, жительку села Швайківка, ветерана праці та дитину війни.

Керівник громади та директор центру  надали Ользі Василівні спеціальний візок для пересування, на який вона чекала вже багато років, стілець - туалет та продукти харчування.

Ольга Василівна вражена оперативністю спрацювання керівництва центру і вдячна їм за надану допомогу.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)