04.02.2020 року за ініціативою Швайківської сільської ради відбувся виїзний семінар «Запобігання проявам корупції в органах місцевого самоврядування»

Дата: 04.02.2020 19:23

За ініціативою Швайківської сільської ради Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирської обласної ради, організував виїзний семінар, спеціальну короткострокову програму «Запобігання проявам корупції в органах місцевого самоврядування» для посадових осіб та депутатів Гришковецької селищної, Райгородоцької, Семенівської, Швайківської сільських рад.

БРАЖЕВСЬКИЙ Володимир Миколайович – заступник начальника міжрегіонального управління НАДС у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях;

ХАБЧУК Олег Матвійович – уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації;

РУДНИЦЬКА Ольга Павлівна – к.юр.н., доцент кафедри спеціальних історичних дисциплін та правознавства Житомирського державного університету імені Івана Франка;

КОВАЛЬ Олександр Сергійович – директор Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

надали роз’яснення вичерпні відповіді на численні запитання дипутатів та посадових осіб об’єднаних територіальних громад щодо:

• подання декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;
  • потенційного та реального конфлікту інтересів, підпорядкування близьких осіб, визначення кола близьких осіб, членів сімї;
  • неправомірної вигоди, подарунків отриманих посадовими особами;
  • кримінальної, адміністративної,  дисциплінарної та/або цивільно-правової  відповідальності.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)