Віталій Бунечко голова Житомирської ОДА на брифінгу для журналістів оприлюднив проєкт Перспективного плану, який охоплює 100% території Житомирщини

Дата: 07.02.2020 14:28

62 ОТГ в Житомирській області. 05.02.2020 року Віталій Бунечко, голова Житомирської ОДА на брифінгу для журналістів оприлюднив проєкт Перспективного плану, який охоплює 100% території Житомирщини та зберігає більшість створених раніше громад.

"Існувало декілька альтернативних напрямків розвитку подій, що формувалися за оновленою Методикою формування спроможних громад. Але насамперед головну роль відігравала саме державницька позиція. Тому в проєкті зберігаються більшість створених раніше громад", - розповів Віталій Бунечко.

Посилання на карту у високій роздільній здатності тут https://bit.ly/2SmzUs3

Нагадаємо, що на минулому тижні відбулось представлення доопрацьованого варіанту карти майбутнього розвитку об’єднаних територіальних громад в Мінрегіоні. Далі Уряд має затвердити Перспективний план.

Додатково : фото та інформація взята з сторінки ULEAD Житомирський офіс з розвитку місцевого самоврядування у Facebook

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)