У річницю виведення військ з Афганістану вшанували ветеранів війни та згадали загиблих

Дата: 18.02.2020 10:10

Щороку, 15 лютого, Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав, яким довелося пройти крізь безжальність війни та збройних конфліктів. Захід розпочався із покладання квітів до підніжжя пам’ятника загиблих воїнів-інтернаціоналістів у селі Швайківка. За роки війни в Афганістані були втрати юнаків з Бердичівського району, троє - швайківчани. Пам'ять про всіх загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.

Захід продовжився екскурсією до шкільного музею та урочистостями в актовій залі. Вшанував воїнів – ветеранів та висловив слова подяки заступник  голови  Роман Вікторович Кваша, депутат Швайківської об’єднаної територіальної громади Любченко Василь Васильович, громадськість, дирекція школи, педагогічний та учнівський колективи.

За плідну творчу співпрацю, поповнення експонатами фонду Музею воїнів інтернаціоналістів, війьково-патріотичного виховання молоді об’єднаної територіальної громади Подяками голови Швайківської сільської ради Тараса Петровича Яригіна нагороджені вчитель початкових класів Швайківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Охремчук Лариса Олександрівна, вчитель зарубіжної літератури Швайківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лисюк Ірина Василівна та вчитель англійської мови Швайківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Павлюк Наталія Вікторівна.

Голова районної Спілки воїнів Афганців Анатолій Кидисюк  та заступник Микола Міщенко вручили пам’ятні медалі  педагогам Швайківської школи, усім учасникам концертної програми.

Зі сцени ветеранів Афганської війни щирими словами вдячності, та художніми номерами вітали вихованці дошкільного навчального закладу і учні школи. Вони підготували для гостей вишукані хореографічні та вокальні номери, подарували віршовані рядки.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)