20.02.2020 року в облдержадміністрації проходили громадські обговорення проєкту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)»

  • 884

Участь в обговореннях бере голова ОДА Віталій Бунечко, помічник Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Михайло Дяденко, заступники голови ОДА, голови РДА, громадськість. 

Фото без опису

У своєму вступному слові Віталій Бунечко закликав всіх до активного обговорення проєкту та конструктивного діалогу, висловлення пропозицій. 

«Цей законопроєкт спрямований на децентралізацію влади та оновлення конституційного регулювання здійснення місцевого самоврядування і організацію адміністративно-територіального устрою відповідно до вимог Європейської хартії місцевого самоврядування. Зміни до Конституції мають вирішити питання реформування місцевого самоврядування,  реорганізації місцевих державних адміністрацій в органи контрольно-наглядового типу, дати чітке визначення адміністративно-територіальної одиниці – громади», – наголосив голова ОДА. 

 Фото без описуФото без описуФото без опису

Додатково : фото з сторінки РІО БЕРДИЧІВ

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар