УВАГА!!! Обмеження проведення масових заходів

Дата: 05.03.2020 12:24

З метою запобігання занесенню та розповсюдженню коронавірусу, керівництво Швайківської сільської ради рекомендує обмежити проведення масових заходів, починаючи з 5 березня. У зв’язку з цим, на території Швайківської об’єднаної громади скасовано проведення урочистостей до Міжнародного жіночого дня.

Нагадаємо, 3 березня В Україні виявили перший випадок захворювання на коронавірус. Захворів житель Чернівецької області, який подорожував із дружиною по Італії.

На території Швайківської сільської ради захворювання не зафіксовано. Разом з тим рекомендуємо дотримуватись звичайних заходів обережності та правил гігієни:

• вчасно звертайтеся до лікаря, не займайтесь самолікуванням;
  • у разі появи перших симптомів ГРВІ, високої температури - невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря в телефонному режимі або викличте екстрену медичну допомогу; повідомте попередню історію подорожей, якщо такі є.
  • мийте руки з милом упродовж 20-ти секунд або користуйтесь антисептиком, вміст спирту в якому повинен бути не менше 60-80%;
  • уникайте контакту з людьми, які мають гарячку та кашель;
  • під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викиньте та помийте руки;
  • не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.
  • зміцнюйте імунітет та слідкуйте за самопочуттям;
  • надягати захисну маску необхідно тільки людям, які себе погано почувають, здоровим маску не потрібно вдягати;
  • особиста гігієна.