Вітання Швайківського сільського голови з Днем землевпорядника

Дата: 13.03.2020 09:12

Професійне свято – День землевпорядника - відзначається в Україні щорічно у другу суботу березня з 1999 року, коли таким чином Указом Президента № 1556/99 була підтримана ініціатива Державного комітету України з земельних ресурсів і Спілки землевпорядників України.

У цей чудовий весняний день щиросердно вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника.

У ваших руках сьогодні найбільший і найдорожчий національний скарб, наша святиня та годувальниця – українська земля.

Саме тому відповідальність і досвід, професійність та любов до рідної землі працівників землевпорядної служби є запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів нашої Батьківщини.

У день вашого професійного свята бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя та нових звершень у справі збереження нашого безцінного багатства

З повагою сільський голова                                                                        Тарас ЯРИГІН